Wiemy jak zagramy z Arabią Saudyjską. Są zmiany w składzie

26.11.2022

Czesław Michniewicz wybrał jedenastkę, która rozpocznie od pierwszej minuty spotkanie z Arabią Saudyjską. Selekcjoner zdecydował się na dokonanie trzech zmian w porównaniu do meczu z Meksykiem.

Przede wszystkim Czesław Michniewicz zdecydował się tym razem postawić na taktykę z dwoma napastnikami. Obok Roberta Lewandowskiego o sile linii ofensywnej stanowił będzie Arkadiusz Milik, który w meczu z Meksykiem pojawił się na boisku dopiero w końcówce.

Trzy zmiany

Oprócz tego selekcjoner zdecydował się także posłać w bój już od pierwszej minuty Krystiana Bielika, który również w meczu z Meksykiem był zaledwie rezerwowym. Spotkanie z Arabią Saudyjską w podstawowym składzie rozpocznie także Przemysław Frankowski. Nie nastąpiły natomiast żadne roszady w bramce oraz formacji defensywnej.

W porównaniu do meczu z Meksykiem na boisku pojawi się więc trzech nowych zawodników. Zabraknie natomiast Sebastiana Szymańskiego, Nicoli Zalewskiego oraz Jakuba Kamińskiego, którzy w naszym pierwszym spotkaniu na mundialu nie zachwycili.

Spotkanie z Arabią Saudyjską rozpocznie się o 14:00.