Saudyjczycy skuszą Cristiano Ronaldo? Proponują 75 mln dolarów za sezon

27.11.2022

Wciąż nie wiemy jak dalej potoczy się kariera Cristiano Ronaldo. Być może Portugalczyk zakończy swoją przygodę z europejską piłką i poszuka szczęścia na Bliskim Wschodzie. W taki scenariusz wierzą włodarze saudyjskiego Al Nassr. 

Kluby z Arabii Saudyjskiej od wielu lat marzą o sprowadzeniu do swojej ligi prawdziwej gwiazdy światowego formatu. Teraz pojawiła się ku temu doskonała okazja, gdyż kuszony przez nich od dawna Cristiano Ronaldo rozwiązał kontrakt z Manchesterem United. Zdeterminowany by pozyskać Portugalczyka wydaje się saudyjski Al Nassr, który zaproponował 37-latkowi 225 mln dolarów za trzyletni kontrakt.

Saudyjskie pieniądze skuszą Ronaldo?

Wszystko wskazuje na to, że decyzję dotyczącą swojej przyszłości Cristiano Ronaldo podejmie już po katarskim mundialu. Wśród innych potencjalnych możliwości wymienia się także zakończenie przez 37-latka piłkarskiej kariery lub podpisanie kontraktu z zasilanym saudyjskimi pieniędzmi Newcastle.

Według mediów na zakończenie piłkarskiej kariery Ronaldo miałby zdecydować się tylko w momencie, w którym wraz z Portugalią udałoby mu się sięgnąć po mistrzostwo świata.