Turniej Czterech Skoczni – promocje, typy, kursy

27.12.2022

Dawid Kubacki bez wątpienia jest jednym z faworytów do zwycięstwa w Turnieju Czterech Skoczni. Polak prowadzi aktualnie w Pucharze Świata i nic dziwnego, że to w nim widzi się potencjalnego zwycięzcę tych prestiżowych zawodów. Czy 32-latek stanie na wysokości zadania? 

Kubacki ma dobre wspomnienia z tego turnieju. Trzy lata temu polski skoczek wygrał cały turniej, a rok później zajął trzecie miejsce tuż za Karlem Geigerem i Kamilem Stochem. Tym razem to nie Kamil, a właśnie Dawid jest faworytem do końcowego sukcesu.

Turniej Czterech Skoczni – typy

Jak co r0ku, tuż przed turniejem mamy kilku faworytów do zwycięstwa. Tym razem jest to Dawid Kubacki, a tuż za nim bukmacherzy umieścili Laniska, Graneruda, Krafta oraz Żyłę. Poniekąd tylko dwóch Polaków tak naprawdę ma powalczyć o zwycięstwo w całym turnieju, choć polscy kibice nie zapominają o Stochu, który ma na koncie już trzy zwycięstwa w Turnieju Czterech Skoczni. Jednak obecna forma skoczka z Zakopanem nie powala i trudno będzie mu doskoczyć do czołówki .

Turniej Czterech Skoczni – promocje

Mimo to Polacy mają na kogo liczyć. Z tego powodu bukmacher Superbet przygotował promocję na to, że co najmniej jeden Polak znajdzie się na podium w dowolnym konkursie Turnieju Czterech Skoczni.  Jak to zrobić?

  • Zarejestruj się w Superbet z kodem SBTOP tuż przy rejestracji na Superbet -> TUTAJ
  • Wpłać 50 zł na konto główne.
  • Zagraj za 2 zł z konta głównego na zakład: Polak znajdzie się w TOP3 dowolnego konkursu TCS -> TUTAJ

W skrócie: jeśli np. Dawid Kubacki w pierwszym, drugim, trzecim lub czwartym konkursie znajdzie się w pierwszej trójce zawodów, gracz otrzyma 200 zł w formie bonusu oraz standardową stawkę za kupon. Tyczy się to oczywiście także Piotra Żyły, Kamila Stocha i innych polskich skoczków. Jeden gracz może w trakcie trwania promocji otrzymać jeden taki bonus.

DAWID KUBACKI ZNAJDZIE SIĘ NA PODIUM W JAKIKOLWIEK KONKURSIE TURNIEJU CZTERECH SKOCZNI: