Kamil Piątkowski zmieni klub? Szansa na regularną grę!

11.01.2023

W lipcu 2021 roku, Kamil Piątkowski trafił z Rakowa Częstochowa do RB Salzburg. Kontuzja, jakiej nabawił się środkowy obrońca w pierwszych miesiącach pobytu w klubie spowodowała, iż rozwój 22-latka mocno zahamował. W obecnej kampanii Piątkowski gra bardzo niewiele. Nic dziwnego, że obóz zawodnika rozważa transfer. Według ostatnich doniesień mediów, Polak może trafić do Feyenoordu.

Zaledwie cztery spotkania zanotował Kamil Piątkowski w trwającej kampanii. Mowa o trzech ligowych występowych i spędzonych 225 minutach na murawie, a także jednym meczu w pucharze. 22-latek nie zdołał wywalczyć sobie pierwszego składu w Salzburgu.

Transfer do Feyenoordu?

Nic dziwnego, że pojawił się temat zimowego transferu środkowego obrońcy. Jak informuje serwis 1908.nl, po polskiego piłkarza zgłosił się Feyenoord, który chce wypożyczyć defensora i zagwarantować sobie opcję wykupu po kampanii 2022/2023.

Jeśli transfer dojdzie do skutku, Kamil Piątkowski dołączy do Sebastiana Szymańskiego, który przebywa w Feyenoordzie na zasadzie wypożyczenia.