Sensacyjny kandydat na selekcjonera reprezentacji Polski: “Jestem dyspozycyjny”
16.01.2023

Henryk Kasperczak w rozmowie z Super Expressem przyznał, że cały czas jest gotów, aby objąć funkcję selekcjonera reprezentacji Polski. 

Wakat na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski nadal trwa. Giełda nazwisk, która ruszyła w dniu rozstania z Czesławem Michniewiczem nadal się nie zatrzymuje i co jakiś czas pojawiają się na niej naprawdę nietypowe nazwiska. W poniedziałek do grona osób, którzy byli wymieniani w kontekście pracy z kadrą dołączył Henryk Kasperczak. Kto pokusił się o taką propozycję? Sam zainteresowany.

“Dla dobra polskiej piłki”

W rozmowie z Super Expressem Kasperczak przyznał, że pomimo swojego wieku nadal mógłby objąć stanowisko selekcjonera reprezentacji Polski: – Jestem dyspozycyjny, znam zadania i specyfikę pracy selekcjonera, ale wszystko jest kwestią rozmów i porozumienia się dla dobra polskiej piłki, bo temat jest ważny. (…) Głowa wciąż dobrze pracuje i jestem cały czas ambitny. Dziękuję, że są ludzie, którzy myślą o mnie, ale nie do nich będą należały decyzja ani rozwinięcie tego tematu, lecz od prezesa PZPN. Gdyby miał taki pomysł, to mógłby zadzwonić, ale widocznie ma swoich kandydatów. Ja nie chcę się narzucać nikomu – stwierdził Kasperczak.