Chelsea chce rozbić bank na Jude’a Bellinghama

15.02.2023

Na przestrzeni ostatnich miesięcy żaden inny klub nie wydał więcej na transfery od Chelsea. Wydawało się, że po zimowym szaleństwie, zespół ze Stamford Bridge zwolni tempo. Według ostatnich doniesień mediów, „The Blues” chcą dokonać jeszcze kilku głośnych wzmocnień. Priorytetem Chelsea jest Jude Bellingham, choć Londyńczycy zdają sobie sprawę, że ta transakcja będzie trudna do zrealizowania. 

W ostatnim dniu zimowego okna transferowego Chelsea sprowadziła Enzo Fernandeza, płacąc Benfice 121 milionów euro. Wiele wskazuje na to, że Argentyńczyk nie będzie ostatnim dużym wzmocnieniem do środka pola ekipy „The Blues”.

Jude Bellingham priorytetem Chelsea

Jak informuje Matt Law, priorytetem Chelsea pozostaje Jude Bellingham. Klub zdaje sobie sprawę, że sprowadzenie angielskiego pomocnika nie będzie łatwe, gdyż zainteresowanie 19-latkiem jest ogromne. Chelsea chce jednak zrobić wszystko, by przekonać Bellinghama do transferu.

Patrząc na ostatnie wydatki „The Blues”, finanse nie powinny być problemem. Pozostaje pytanie, czy Chelsea zdoła przekonać samego piłkarza.