Szymański zagra w Fenerbahce?

08.07.2023

Sebastian Szymański ma za sobą znakomity sezon w Feyenoordzie, do którego był wypożyczony. Holenderski klub chce zatrzymać u siebie Polaka, ale chciałby uniknąć dużej opłaty za transfer. Sytuację chce wykorzystać Fenerbahce.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Fenerbahce rusza po Szymańskiego

Przyszłość Sebastiana Szymańskiego znowu nie jest pewna. Zawodnik po wypożyczeniu do Feyenoordu wrócił do Dynamo Moskwa. Mistrzowie Holandii byli niezwykle zadowoleni z jakości, jaką wnosił Polak i chcieliby, aby dłużej został w zespole. Feyenoord chciał wykorzystać represje nałożone przez FIFA rosyjskim klubom i ponownie wypożyczyć Polaka. Sytuację będzie próbował wykorzystać Fenerbahce. Według doniesień Tomasza Włodarczyka, przedstawiciele tureckiego klubu złożyli już oficjalną ofertę, opiewającą na 10 milionów euro.

Szymański ma zastąpić Gulera

Arda Guler w krótkim czasie stał się niezwykle popularnym zawodnikiem. Największy turecki talent trafił z Fenerbahce do Realu Madryt za 20 milionów euro (+ 10 mln euro bonusów i 10% od przyszłej sprzedaży). Przedstawiciele wicemistrza Turcji chcą zastąpić Gulera właśnie Sebastianem Szymańskim. W przyszłym sezonie Feyenoord zagra w Lidze Mistrzów, a Fenerbahce jako wicemistrz Turcji rywalizować będzie w eliminacjach Ligi Konferencji.

Fot. Pressfocus