Dino Hotić na celowniku Lecha Poznań

11.07.2023

Przygotowania do nowego sezonu w Lechu Poznań trwają. Kolejorz niedawno Kolejorz ogłosił transfer Miha Blazicia. Niebawem powinny zostać ogłoszone kolejne nazwiska. Jak donosi Sebastian Staszewski, Lech zamierza sprowadzić Dino Hoticia.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Lech Poznań szuka wzmocnienia w pomocy

Jak podaje Sebastian Staszewski, Dino Hotić miał oferty z Belgii, Turcji oraz Arabii Saudyjskiej. Jednak to Lech Poznań ma być klubem do którego najbliżej jest Bośniakowi. Hotić pozostaje wolnym zawodnikiem po zakończeniu zeszłego sezonu. Kolejorz sprowadziłby więc pomocnika na zasadzie wolnego transferu. Ostatnim klubem jaki reprezentował 27-latek był Cercle Brugge.

Dino Hotić dotychczasowa kariera

Dino Hotić rozpoczął swoją seniorską przygodę z piłką w NK Maribor. Większość kariery spędził w lidze Słoweńskiej. Reprezentował takie kluby jak: Verzej, NK Krsko oraz oczywiście NK Maribor. 6 stycznia 2020 roku za 1,2 euro trafił do Cercle Brugge do Belgii. W swojej karierze wystąpił w 232 meczach i strzelił 39 goli. Bośniacki zawodnik według portalu Transfermarkt wyceniany jest na 1,5 mln euro.

Fot. PressFocus