Jest druga oferta Interu za Lukaku

13.07.2023

Romelu Lukaku podczas trwającego okienka transferowego nie ma łatwych dni. Nie znajduje się w planach Chelsea, dlatego The Blues chcieliby spieniężyć napastnika. Inter przedstawił drugą ofertę kupna Romelu Lukaku.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Inter szuka sposobu na sprowadzenie Lukaku

Inter nie poddaje się w walce o podpis Lukaku. Początkowo finalista Ligi Mistrzów chciał ponownie wypożyczyć Belga, ale ta opcja spotkała się ze stanowczą dezaprobatą włodarzy Chelsea. Lukaku chciałby wrócić do Interu, dlatego Nerazzurri mogą pozyskać napastnika w promocyjnej cenie. Pierwsza oferta definitywnego transferu opiewająca na 25 milionów euro została odrzucona. Inter się nie poddaje i złożył drugą propozycję. Tym razem zaoferował 30 milionów euro. Wkrótce do skutku powinien dojść transfer Onany, a więc Nerazzurri będą mogli sfinalizować ewentualne przenosiny Belga.

Lukaku chce grać w Interze

Romelu Lukaku jest zdecydowany na transfer do Interu. To w tym klubie przeżywał najlepszy okres w swojej karierze. Odrzuca nawet olbrzymie kontrakty, jakie mogłyby mu zaoferować klubu z ligi saudyjskiej. Rosły napastnik przyznaje, że jest jeszcze za wcześnie na taki ruch. Romelu przyciąga także zainteresowanie innych drużyn w Serie A. Według mediów miał znaleźć się na celowniku Juventusu i Milanu, ale to Inter jest zdecydowanym priorytetem.