Znamy składy na mecz Raków Częstochowa – Legia Warszawa

15.07.2023

W sobotę Raków Częstochowa zmierzy się z Legią Warszawa. Będzie to mecz o Superpuchar Polski. Pierwszy gwizdek wybrzmi o 20:10. Faworytem tej rywalizacji jest zdobywca Pucharu Polski. Oto jak prezentują się oficjalne składy na mecz Raków Częstochowa – Legia Warszawa.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Raków Częstochowa – Legia Warszawa (15.07, 20:10) – oficjalne składy na mecz

Raków Częstochowa: Kovacević – Rundić, Arsenić, Racovitan – Sorescu, Kochergin, Papanikolaou, Tudor – Berggren, Yeboah, Piasecki

Legia Warszawa: TobiaszJędrzejczyk, Augustyniak, Ribeiro – Wszołek, Elitim, Slisz, Kun – Josue, Pekhart, Muci

Raków Częstochowa ma za sobą już pierwszy oficjalny mecz w tym sezonie. Po bezbarwnym występie, udało się pokonać Florę Tallinn 1:0. Legia Warszawa dokonała bardzo solidnych wzmocnień dlatego jest faworytów do końcowego triumfu. Medaliki wystąpią bez swojego lidera – Iviego Lopeza, który doznał kontuzji wykluczającej Hiszpana bardzo długi czas. Wartość obu klubów według Transfermarkt jest bardzo podobna. Legia wyceniana jest na 35,9 mln euro, a Raków na 39,4 mln.

Raków Częstochowa – Legia Warszawa (15.07, 20:10) – niezbędne informacje

Mecz Raków Częstochowa – Legia Warszawa odbędzie się we sobotę 15 lipca o 20:10. Transmisja odbędzie się na kanale Polsat Sport i Polsat. Zdecydowanym faworytem tego starcia jest Legia Warszawa. Zachęcam do zapoznania się ze szczegółową analizą spotkania o Superpuchar Polski.

Gdzie obejrzeć w TV

Obstaw mecz Raków Częstochowa – Legia Warszawa.

Fot. Pressfocus