Chelsea chce sfinalizować transfer Caicedo

17.07.2023

Chelsea przebudowuje kadrę po bardzo nieudanym sezonie. The Blues w tym tygodniu chcą sfinalizować transfer Moisesa Caicedo. Taką informację podał między innymi Fabrizio Romano.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Moises Caicedo łączony z Chelsea

Jak donoszą media, Chelsea jest mocno zdeterminowana, aby ściągnąć do siebie Moisesa Caicedo. The Blues mieli podnieść swoją ofertę za pomocnika do 70 milionów funtów. Według mediów, ta kwota nie zadowala włodarzy Brighton. Początkowo Mewy wyceniły młody talent na 100 milionów funtów, ale cena z pewnością ulegnie zmniejszeniu, gdyż sam zawodnik jest gotowy na transfer do zasłużonego klubu. Jak podaje Fabrizio Romano, Chelsea ma nadzieje na sfinalizowanie transakcji w tym tygodniu.

Kim jest Moises Caicedo

Kibice nie śledzący uważnie Premier League mogą nie do końca wiedzieć, kim jest Moises Caicedo. Brighton ma w swojej drużynie wiele młodych talentów, a jednym z nich jest z pewnością Ekwadorczyk. Mewy kupiły Caicedo 1 lutego 2021 roku z Independiente za 5 milionów euro. Młody piłkarz Brighton to defensywny pomocnik, który ma za sobą bardzo udaną kampanię w Premier League. Miałby być zastępcą Kante.

Fot. Pressfocus