Gorąca sytuacja wokół Martiala. Co dalej z przyszłością Francuza na Old Trafford?
18.12.2018

Manchester United w ostatnich tygodniach zmaga się z wieloma problemami. Władze klubu nie tylko są zajęte poszukiwaniem nowego menedżera, lecz także muszą trzymać rękę na pulsie jeśli chodzi o kontrakty największych gwiazd. Mowa tutaj głównie o Anthonym Martialu oraz Davidzie De Gei.

Bardziej skomplikowana wydaję się póki co jednak sytuacja Francuza. Agent gracza latem tego roku na łamach francuskiej prasy przyznał, że jego klient zamierza opuścić Old Trafford. Wówczas piłkarz przeżywał trudne chwile z Jose Mourinho, ale od sierpnia ich relacje uległy znaczącej poprawie.

Mimo to Philippe Lamboley, przedstawiciel zawodnika, twierdzi, że dyskusje na temat nowej umowy nie idą w dobrym kierunku. Do tego stopnia, że United musiało skorzystać ze specjalnej klauzuli zapisanej w kontrakcie zawodnika, która przedłużyła go o kolejny rok.

– Jestem bardzo pesymistycznie nastawiony do osiągnięcia konsensusu. Klub złożył już kilka ofert, które nie są zgodne z naszymi oczekiwaniami – stwierdzi agent.

W grę wchodzi konkretnie pięcioletni kontrakt. Tajemnicą poliszynela jest fakt, że kością niezgody są kwestie finansowe. Przyjście do klubu Alexisa Sancheza nieco zaburzyło system płacowy na Old Trafford, a dziś powoli „Czerwone Diabły” zaczynają zbierać tego żniwa.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!