Oficjalne składy Legia Warszawa – Austria Wiedeń

10.08.2023

Legia Warszawa w czwartkowy wieczór zagra z Austrią Wiedeń. Będzie to mecz w ramach III rundy eliminacji do Ligi Konferencji Europy. Początek spotkania odbędzie się o godzinie 19:00. Oto jak prezentują się oficjalne składy na mecz Legia Warszawa – Austria Wiedeń.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Legia Warszawa – Austria Wiedeń (10.08, 19:00) – oficjalne składy na mecz

Legia WarszawaTobiasz, Pankov, Augustyniak, Ribeiro, Wszołek, Slisz, Elitim, Kun, Josue, Pekhart, Gual

Austria WiedeńFruchtl, Rantfl, Plavotić, Galva, Martins; Braunoder, Holland, Potzmann; Gruber, Huskovic, Fitz

Wojskowi w poprzedniej rundzie eliminacji do Ligi Konferencji pokonała Ordabasy. W pierwszym meczu tego pojedynku stołeczna drużyna zremisowała 2:2. W rewanżowym starciu Legioniści przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść, wygrywając dwumecz. W meczu przy Łazienkowskiej było 3:2 dla Legi Warszawa. Austria Wiedeń z kolei w II rundzie eliminacji, okazała się lepsza od Bośniackiego klubu – Borac Banja Luca. Zespół z Wiednia dwukrotnie był lepszy od swoich rywali. W pierwszym meczu wygrali 1:0 a w drugim 2:1.

Faworytem spotkania jest Legia Warszawa. Portal Transfermarkt wycenia Wojskowych na nieco ponad 30 milionów euro. Wartość Austrii Wiedeń to nieco ponad 19 milionów euro.

Legia Warszawa – Austria Wiedeń (10.08, 19:00) – niezbędne informacje

Mecz Manchester City – Arsenal odbędzie się 10 sierpnia o godzinie 19:00. Transmisja odbędzie się na kanale TVP Sport. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową analizą meczu III rundy eliminacji do Ligi Konferencji.