Zimowy transfer Aarona Ramseya?
28.12.2018

Jednym z najbardziej rozchwytywanych pomocników w Europie jest Aaron Ramsey. Walijczyk wraz z końcem obecnego sezonu najprawdopodobniej opuści Londyn. Choć na początku wydawało się, że pomocnik zmieni barwy klubowe dopiero latem, to niewykluczone, że już zimą będziemy świadkami transferu.

O piłkarza zabiegają prawdziwe europejskie potęgi. Ramseya od dłuższego czasu obserwuje Bayern. Dodatkowo Juventus chętnie podpisałby z Walijczykiem kontrakt. Jak mówi jednak przysłowie, gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta. Zarząd PSG zamierza sprowadzić zawodnika już w zimowym oknie transferowym.

Paryski klub chce przygotować ofertę dla “Kanonierów”, która będzie opiewać najprawdopodobniej na 9 milionów funtów. Kwota nie jest wysoka, ze względu na półroczny kontrakt Aarona. Biorąc pod uwagę fakt, że Ramsey może opuścić klub za darmo w czerwcu, to 9 milionów zawsze może wzbogacić klubowy budżet.

PSG powoli szuka odpowiedniego następcy dla Adriena Rabota. Przyszłość francuskiego pomocnika wyjaśniła się już jakiś czas temu. Rabiot na pewno opuści w najbliższym czasie mistrza Francji.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!