Dzieje się! Barcelona wystosowała oficjalny komunikat w sprawie Adriena Rabiota!

30.12.2018

Adrien Rabiot w najbliższym czasie zmieni barwy klubowe. Francuz całkowicie zrujnował swoje relacje z paryskim klubem, dlatego nikt nie ma wątpliwości, że przyszłość piłkarza w PSG jest niemożliwa. Ze względu na możliwość sprowadzenia zawodnika za bardzo atrakcyjną kwotę, wiele europejskich klubów interesuje się pomocnikiem. Jednym z nich jest Barcelona. Hiszpański zespół wystosował nawet komunikat w tej sprawie. 

Rabiot od kilkunastu tygodni ewidentnie daje do zrozumienia, że nie chce kontynuować swojej kariery w drużynie mistrza Francji. Dodatkowo nerwową atmosferę wprowadza matka piłkarza, która regularnie wypowiada się w mediach. Klub z Paryża powiedział dość. Adrien został odsunięty od składu i najprawdopodobniej nie rozegra już spotkania w barwach zespołu.

Najrozsądniejszym wyjściem z całej sytuacji wydaje się zatem transfer pomocnika. Dość duże zainteresowanie Francuzem wykazuje Barcelona. „Duma Katalonii” zamierzała sprowadzić zawodnika już w trakcie letniego okna transferowego. Biorąc pod uwagę ostatni komunikat klubu, Hiszpanie nadal chcą w swoim zespole Adriena. Oto on – Barcelona oświadcza, że nie naruszyła żadnych przepisów w sprawie sprowadzenia piłkarza PSG. 

Jedyne rozmowy zostały przeprowadzone w sierpniu oraz tydzień temu. W obu przypadkach, kontaktowali się przedstawiciele klubów, a Barcelona wykazała zainteresowanie francuskim piłkarzem. FC Barcelona zawsze chce pracować z maksymalną przejrzystością, względem PSG, jak i każdego innego klubu. Jak na razie klub nie osiągnął żadnego porozumienia z piłkarzem. 

Na przeszkodzie transferu może stanąć… sam Adrien Rabiot. Barcelona zamierzała zapłacić za piłkarza 10 milionów euro. Połowa z tej kwoty powędrowałaby do PSG, natomiast drugą część otrzymałby piłkarz. Adrien Rabiot chce jednak otrzymać 10 milionów euro. Tym samym Barcelona musi zwiększyć kwotę do 15 milionów.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!