Promocja na Wernera. Klopp wykorzysta okazję?

01.01.2019

Reprezentacja Niemiec zawsze znana była z topowego obsadzenia niemal każdej pozycji – od bramki, po atak. W ostatnich latach sytuacja trochę się zmieniła i trzeba było szukać napastnika z prawdziwego zdarzenia. Wydaje się, że może być nim Timo Werner. Przed 22-latkiem ważna decyzja, która zbliża się nieubłaganie.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Niemiec był jednym z zawodników, którzy niesamowicie skorzystali na polityce transferowej RB Lipsk. Stawianie na młodych zawodników wykreowało wiele nowych gwiazd, a Werner stał się taką niemal od razu po przyjściu ze Stuttgartu. Umowa Niemca wygasa w 2020 roku, a zawodnik jak na razie nie garnie się do jej przedłużenia.

Już jakiś czas temu wiele czołowych klubów interesowało się Wernerem, jednak Lipsk (nienarzekający na brak pieniędzy) nie zamierzał go łatwo oddawać. Teraz będzie musiał. Najgłośniej mówiło się o zainteresowaniu Bayernu Monachium, który powoli musi zacząć zastanawiać się nad następcą 30-letniego Roberta Lewandowskiego. Okazuje się, że Bawarczycy mogą mieć poważnego rywala…

Wszystko za sprawą Liverpoolu, który wciąż nie ma „dziewiątki” z prawdziwego zdarzenia. Roberto Firmino ma wiele zalet, ale nie jest typowym egzekutorem. Timo Werner byłby idealnym uzupełnieniem kadry, tym bardziej zważywszy na cenę. Jeśli Niemiec nie przedłuży kontraktu, RB Lipsk byłoby skłonne oddać go latem za… 40 milionów euro. Jak na obecne czasy i talent Wernera, cena promocyjna. Jaki kierunek powinien obrać Niemiec? Czy osoba Juergena Kloppa przekona go do Premier League?

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!