Adrien Rabiot może liczyć na jeszcze jedną ofertę? Kolejny europejski gigant!

10.01.2019

Adrien Rabiot to piłkarz PSG, który obecnie pojawia się w mediach najczęściej . Wszystko za sprawą sytuacji francuskiego pomocnika w klubie. 23-latek na pewno opuści drużynę z Paryża, pytanie tylko kiedy i do jakiego klubu się uda. 

Od wielu tygodni mówi się o poważnym zainteresowaniu zawodnikiem ze strony Barcelony. „Duma Katalonii” od jakiegoś czasu negocjuje z agentem piłkarza sprawę indywidualnego kontaktu. Według kilku źródeł, rozmowy między stronami nie idą po myśli ani hiszpańskiego zespołu, ani samego zawodnika. Analizując proces tej dyskusji, nie można wykluczyć fiasku negocjacji.

W związku z tym, pojawia się nowy kandydat w kontekście zakontraktowania piłkarza PSG. Mowa o Bayernie, który w ostatnich dniach mocno uaktywnił się na rynku transferowym. Klub z Monachium potwierdził letni transfer Pavarda, Hudson-Odoi cały czas jest łączony z przeprowadzką do Niemiec. Teraz kolejne nazwisko łączone z zespołem Roberta Lewandowskiego to właśnie Rabiot.

W sprawie ewentualnego transferu wypowiedział się już Salihamidzic – Wiesz jak funkcjonuje rynek transferowy. Musisz mieć oczy i uszy szeroko otwarte. Nie mogę już więcej powiedzieć. Rabiot to bardzo interesujący piłkarz. 

Bayern chciałby sprowadzić francuskiego pomocnika już w trakcie zimowego okna transferowego. Mistrz Niemiec nie zamierza jednak płacić więcej niż 30 milionów euro.

Wykorzystaj kod i odbierz 20 zł za FRIKO