Żona Carrasco blefuje? „Mamy zainteresowanie Manchesteru United”

14.01.2019

W lutym zeszłego roku Yannick Carrasco dość niespodziewanie opuścił Atletico Madryt na rzecz klubu Chinese Super League. Belg jednak powoli zdaję się tęsknić za Europa i być może już w styczniu wróci na Stary Kontynent.

W wywiadzie dla brytyjskiej gazety „RTBF” żona piłkarza zdradziła, że jego mężem zainteresowanie wykazuje kilka najlepszych europejskich klubów.

– Aktualnie dzieje się bardzo dużo. Mamy oferty z Niemiec, Hiszpanii, Anglii i Włoch, ale nie ma jeszcze konkretów i nic jeszcze nie zostało  podpisane – stwierdziła Noemie Happart.

Skrzydłowy niedawno był łączony z przenosinami do Arsenalu, Milanu oraz Manchesteru United.  Happart potwierdziła zainteresowanie zespołu Solskjaera, gdy zapytano ją o „Czerwone Diabły”.

– Tak, są bardzo zainteresowani, nie ukrywam tego. Yannick i jego klub wyruszają na tournée do Hiszpanii przed nowym sezonem. Czuje się dobrze w Chinach, ale to zupełnie inna kultura. Zobaczymy, jak sprawy się rozwiną, być może wrócimy do Europy – podsumowała.

Czy rzeczywiście Manchester United potrzebuje obecnie skrzydłowego tego typu jak Carrasco? Solskajer raczej boryka się z kłopotem bogactwa, jeśli do pełni zdrowia wróci Alexis Sanchez. Nielogiczne, przy ostatnich słowach Emery’ego, wydaję się także zainteresowanie Arsenalu.

Wykorzystaj kod i odbierz 20 zł za FRIKO