Liverpool wynagradza. Andrew Robertson z nowym kontraktem!

17.01.2019

Nie zawsze topowe kluby muszą wydać ogromne pieniądze, by sprowadzić zawodników, którzy wzmocnią skład. Takim przykładem jest Andrew Robertson. Szkocki defensor trafił na Anfield w 2017 roku. Obecnie 24-latek jest kluczowym piłkarzem Juergena Kloppa. W związku z tym, „The Reds” postanowili wynagrodzić Robertsona.

Początki Szkota w Liverpoolu nie były takie łatwe, jak teraz się to może wydawać. Andrew Robertson podczas walki o pierwszy skład musiał wykazać się przede wszystkim cierpliwością. Do połowy grudnia 2017 roku, 24-latek pełnił rolę rezerwowego zawodnika. Sytuacja zmieniła się w momencie, gdy kontuzji nabawił się Alberto Moreno.

Uraz Hiszpana spowodował, iż prawdziwą szansę otrzymał Andrew. Szkot od razu wykorzystał zrządzenie losu i aktualnie jest podstawowym defensorem „The Reds”. Zarząd Liverpoolu postanowił wynagrodzić zawodnika za ostatnie występy. Robertson podpisał kontrakt do 2024 roku.

Lewy obrońca w taki sposób skomentował nową umowę – Gdy tylko klub przyszedł do mnie, decyzja była bardzo prosta. Chcę zostać tutaj, więc momentalnie podpisałem umowę. Wszelkie rozmowy przebiegły bardzo szybko. Momentalnie osiągnęliśmy porozumienie, więc nie było żadnych komplikacji z ogłoszeniem umowy.

Wykorzystaj kod i odbierz 20 zł za FRIKO