„Który piłkarz nie marzy o grze w nowej lidze i klubie?” – Nabil Fekir nie wyklucza transferu

19.01.2019

Nabil Fekir mógł zostać bohaterem letniego okna transferowego. Francuski pomocnik był poważnie łączony z przeprowadzką do Premier League. Transakcja spaliła jednak na panewce, a 25-letni zawodnik pozostał w Ligue 1. Podczas ostatniego wywiadu, piłkarz nie wykluczył transferu w przyszłości. 

Sezon 2017/2018, Fekir zakończył ze świetnymi statystykami w lidze. Francuz strzelił osiemnaście bramek w trzydziestu występach. Taki rezultat spowodował, że zawodnikiem zaczęły interesować się czołowe kluby Premier League. Kiedy wszystkie znaki na niebie wskazywały, że Fekir zostanie nowym zawodnikiem „The Reds”, transfer 25-latka upadł. Według mediów, pod koniec okna po francuskiego pomocnika zgłosiła się jeszcze Chelsea. Również i w tym wypadku, nie wykonano żadnej transakcji.

Nie oznacza to jednak, że w najbliższym czasie, kluby nie zgłoszą się po Nabila. Sam zawodnik przyznał w wywiadzie, że chętnie doświadczyłby coś nowego – Jestem szczęśliwy w Lyonie, jednakże który zawodnik nie chciałby spróbować swoich sił w nowej lidze i nowym zespole? 

Fekir odniósł się również do pogłosek na temat zainteresowania Chelsea – Oni się po mnie nie zgłaszali, być może obserwują moją sytuację bez żadnych rozmów.

Wykorzystaj kod i odbierz 20 zł za FRIKO