„Moim pragnieniem jest gra tutaj” – Luka Modric wyklucza transfer?

20.01.2019

Podczas letniego okna transferowego, Luka Modric był wielokrotnie łączony z transferem do Interu. Chorwacki pomocnik ostatecznie został w Madrycie, choć jak na razie, nie podpisał nowej umowy. Słowa 33-latka mogą jednak uspokoić kibiców „Królewskich”. 

Real nie rozgrywa obecnie wymarzonego sezonu. Zespół ze stolicy Hiszpanii zajmuje trzecie miejsce w tabeli ze stratą siedmiu punktów do Barcelony. Warto zaznaczyć, że lider LaLiga ma rozegrany o jeden mecz mniej w lidze. Tym bardziej istotne dla „Królewskich” było sobotnie starcie z Sevillą.

Triumfator Ligi Mistrzów z sezonu 2017/2018 podejmował na własnym stadionie sąsiada w tabeli. Prognozy na tę rywalizację nie były dla Realu idealne, gdyż madrycki zespół nie mógł skorzystać z kilku ważnych zawodników. Ostatecznie gospodarz wygrał mecz 2-0, zyskując tym samym przewagę trzech punktów nad rywalem w lidze.

Atmosfera zwycięstwa udzieliła się piłkarzom zespołu. Luka Modric nie krył zadowolenia podczas wywiadów, wypowiadając się również o swojej przyszłości – Mam kontrakt ważny jeszcze przez 1,5 roku. Jestem spokojny, to sporo czasu. Moim pragnieniem jest gra tutaj. Jestem tak samo szczęśliwy jak w dniu, kiedy dołączyłem do zespołu. 

Wykorzystaj kod i odbierz 20 zł za FRIKO