Szansa od ligowego rywala. Mario Balotelli oficjalnie w Marsylii!
23.01.2019

Mario Balotelli ma za sobą bardzo trudne tygodnie. Reprezentant Włoch został odsunięty od drużyny przez Patricka Vieirę, efektem czego, 28-latek ostatni mecz rozegrał 4 grudnia 2018 roku. Skomplikowana sytuacja w Nicei dobiegła jednak końca. Balotelli przeniósł się do ligowego rywala. 

Po dwóch latach spędzonych w Ligue 1, wydawać by się mogło, że wybór Nice był dla Mario wręcz idealnym rozwiązaniem. Włoski napastnik w swoim pierwszym sezonie strzelił 15 bramek w lidze. Następne rozgrywki były dla 28-latka jeszcze bardziej udane. Dwadzieścia osiem spotkań w Ligue 1 i osiemnaście bramek.

Po tym jak drużynę przejął Patrick Vieira, Balotelli całkowicie przygasł. Dodatkowo piłkarz popadł w poważny konflikt z trenerem, dlatego też Mario nie grał w zespole od kilku tygodni. W związku z tym, jedynym wyjściem z całej sytuacji wydawał się transfer do innego klubu.

Rękę do charyzmatycznego napastnika wyciągnęła Marsylia. Ligowy rywal Nice postanowił sprowadzić zawodnika na zasadzie wypożyczenia do końca obecnego sezonu. Od występów Mario zależy jego dalsza przyszłość. Jeśli piłkarz sprawdzi się w nowym zespole ale , to Marsylia zapewne postara się, by Balotelli został w drużynie na dłużej.

typy dnia
kurs 2.04
Real Madryt – Espanyol
Liczba goli 2,5
+
kurs 2.50
FC Barcelona – Mallorca
Leo Messi - liczba goli
2+
kurs 2.83
Tottenham - Burnley
Tottenham i obie drużyny strzelą gola
TAK
kurs 2.47
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
Zwycięzca i liczba goli 1,5
2/+
550PLN
Oferta VIP!
GRAMGRUBO550