„Mój styl pasuje do Premier League” – Ante Rebić nie wyklucza zmiany barw klubowych!

28.01.2019

Kibice Frankfurtu mają w tym sezonie powody do zadowolenia. Ich drużyna zajmuje obecnie piąte miejsce w lidze. Dodatkowo niemiecki zespół świetnie zaprezentował się w fazie grupowej Ligi Europy, zdobywając aż siedemnaście bramek w sześciu meczach. Gra ofensywa drużyny to zasługa trio piłkarzy, który tworzy również Ante Rebić.

Chorwacki zawodnik rozgrywa obiecujący sezon w Bundeslidze. W czternastu meczach, Rebić trafił do siatki siedmiokrotnie. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że jest to najlepszy wynik piłkarza w jego historii występów w niemieckiej lidze. W zeszłorocznych rozgrywkach, Ante zanotował sześć goli na 25 spotkań.

Nic dziwnego, że ofensywnym zawodnikiem zaczęły interesować się kluby z Premier League. Jak na razie, media nie poinformowały o żadnych szczegółach w kontekście transferu Chorwata, jednakże sam zawodnik postanowił odnieść się do ewentualnym przenosin na Wyspy – Nie mogę zaprzeczyć, że kilka klubów, w tym również z Anglii, jest zainteresowanych moją osobą. Premier League to atrakcyjna liga, która pasuje do mojego stylu gry. Chciałbym doświadczyć tej rywalizacji. 

W kontekście potencjalnych zainteresowanych zespołów, wymienia się takie drużyny jak Manchester United, Tottenham i Arsenal.

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz prezent!