Piękny gest. Mecz Nantes przerwany w specjalnym momencie!
31.01.2019

Cały piłkarski świat żyje tragedią związaną z byłym piłkarzem Nantes. Emiliano Sala udał się w podróż do Cardiff, po tym jak zespół z Walii wykupił zawodnika. Niestety do miasta w którym urzęduje klub nie dotarł. Patrząc racjonalnie, trudno doszukiwać już jakichkolwiek pozytywów. Podczas środowego meczu Nantes z St. Etienne, wszyscy ludzie zgromadzeni na stadionie, postanowili oddać hołd. 

Na zegarze wybija dziewiąta minuta spotkania. Sędzia postanawia przerwać mecz, wszyscy piłkarze zgromadzeni na murawie mogli zatrzymać się i oddać hołd zawodnikowi. Cały stadion wspólnie zbiera się do oklasków. Moment całego wydarzenia nie jest oczywiście przypadkowy. Emiliano Sala występował w Nantes z numerem dziewięć na koszulce.

W kontekście poszukiwań piłkarza pozostała już tylko nadzieja. We wtorek, media poinformowały, iż na jednej z wysp odnaleziono dwie poduszki, które najprawdopodobniej należy do samolotu, jakim leciał Emiliano Sala wraz z pilotem. Grupa poszukiwawcza oczywiście poszła za tropem i w  obrębie tego miejsca zaczęła dalsze prace. Niestety, do tej pory nic nie znaleziono.

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz prezent!

typy dnia
kurs 1.76
Tottenham - Norwich
Zwycięzca i liczba goli 2,5
1/+
kurs 1.91
Manchester United – Burnley
Anthony Martial strzeli gola
TAK
kurs 1.85
Marsylia - Angers
Obie strzelą
TAK
kurs 2.25
Nice - Rennes
Liczba goli 2,5
+
550PLN
Oferta VIP!
GRAMGRUBO550