Marcelo podąży śladem Cristiano Ronaldo?

03.02.2019

Obecny sezon dla Marcelo jest pasmem nieszczęść. Brazylijczyk zmagał się z kilkoma urazami, przez które opuścił kilkanaście spotkań. Oprócz tego w ostatnim czasie coraz częściej zasiada na ławce rezerwowych. Czy ta sytuacja spowoduje, że defensor opuści stolicę Hiszpanii?

Według włoskiego dziennika „TuttoSport”, piłkarz otrzymał ofertę z Juventusu. Tym samym 30-latek podążyłby śladem swojego przyjaciela Cristiano Ronaldo. Obaj mają ze sobą nadal dobre kontakty, pomimo odejścia Portugalczyka do Turynu.

We Włoszech Marcelo mógłby liczyć na wynagrodzenie w okolicach 12 milionów euro rocznie. Lewy obrońca w 2017 roku odnowi swój kontrakt, który aktualnie wygasa w 2022 roku. Ostatnie wydarzenia mogły jednak doprowadzić do zmiany decyzji Brazylijczyka. Piłkarz został bowiem niejako odsunięty na boczny tor przez Santiago Solariego, który umieścił lidera „Królewskich” na ławce rezerwowych w trzech ostatnich ligowych potyczkach.

Wychowanek Fluminense w swojej umowie posiada klauzulę w wysokości 500 milionów euro, ale według „TuttoSport” Real Madryt rozpatrzy ofertę w okolicach 45 milionów euro.

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz prezent!