Agent Courtois już działa – „Real powinien wybrać Edena Hazarda”

03.02.2019

Tym transferem z pewnością będziemy żyć przez najbliższe miesiące. Eden Hazard nadal nie podjął decyzji w kontekście swojej przyszłości. Belgijskiego zawodnika łączy się cały czas z przenosinami do Realu Madryt. Swojego byłego kolegę z drużyny chętnie przywitałby w hiszpańskim klubie Thibaut Courtois. 

Bramkarz dołączył do „Królewskich” w trakcie letniego okna transferowego. Przeprowadzka 26-latka odbiła się szerokim echem w mediach. Wszystko za sprawą postawy zawodnika, który nie wrócił do Londynu i w Hiszpanii oczekiwał na transfer. W jednym z ostatnich wywiadów, Courtois postanowił nieco oczyścić swoją opinię, sugerując, że zarząd „The Blues” znał decyzję Belga kilka miesięcy przed oknem transferowym, dlatego miał wystarczająco dużo czasu, by sprowadzić następcę.

Thibaut podczas rozmowy poruszył jeszcze jeden temat. Jak wiadomo, Eden Hazard chciałby spełnić swoje marzenie jakim jest gra w Realu. Bramkarz „Królewskich” przyznał otwarcie, że klub z Madrytu powinien skupić się właśnie na transferze zawodnika Chelsea – W kontekście transferu, wybrałbym oczywiście Edena. Bardzo go lubię, ale decyzja nie zależy ode mnie. Nie wiem co się wydarzy. Takie pytanie nie można kierować do mnie, tylko do prezesa i zarządu. 

Dla kibiców londyńskiego zespołu, utrata kolejnego Belga na rzecz Realu Madryt może być bardzo dotkliwa. Eden Hazard jest niewątpliwie najistotniejszym graczem „The Blues” ostatnich lat.

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz prezent!