Vicent Kompany przedłuży przygodę z Manchesterem City? Belg otrzyma propozycję nowego kontraktu!

14.02.2019

Kibice Manchesteru City mają w ostatnim czasie wiele powodów do zadowolenia. Ich ulubiona drużyna spisuje się bowiem bardzo dobrze. Humory sympatyków angielskiego zespołu mogą być jeszcze lepsze. Kontrakt z drużyną najprawdopodobniej przedłuży Vicent Kompany!

Umowa kapitana „The Citizens” ważna jest do końca obecnego sezonu. Coraz mniej znaczącą pozycja defensora w zespole powoduje, iż przedłużenie kontraktu z zawodnikiem nie było sprawą oczywistą. Według ostatnich doniesień mediów, wszystkie idzie jednak w dobrą stronę i Belg zapewne zwiąże się z mistrzem Anglii kolejną umową.

Jak informuje m.in. Sky Sports, Vicent Kompany ma podpisać kontrakt, który będzie obowiązywał do końca sezonu 2019/2020. W tym roku, obrońca skończy już 33 lata, dlatego krótkoterminowa umowa nie zaskakuje żadnego kibica.

Belg występuje w zespole z Etihad od 2008 roku, kiedy to przeniósł się do „The Citizens” z Hamburga. W trwających rozgrywkach, Vicent rozegrał dziewięć spotkań w lidze, dwa mecze w Lidze Mistrzów oraz dwie rywalizacje w Carabao Cup.

Odbierz 20 zł za samą rejestrację!