„To nie jest żadne wyzwanie”- Ibrahimović komentuje transfer Ronaldo do Juventusu

15.02.2019

Cristiano Ronaldo bez żadnych skrupułów wszedł do Serie A. Portugalczyk w 23 występach zanotował 18 bramek dla ekipy z Turynu i na obecną chwilę prowadzi w ligowej klasyfikacji strzelców. Dla Zlatana Ibrahimovicia takie wyniki Portugalczyka nie są żadnym zaskoczeniem. Dlaczego?

33-letni reprezentant Portugalii odchodząc z Realu Madryt opisał grę dla Juventusu pewnym „wzywaniem”. Dla Zlatana takie słowa jednak okazały się dużą przesadą.

– Nie krytykowałem nigdy transferu Ronaldo i nie uważałem, że był to zły pomysł Juventusu. Sądzę tylko, że dołączenie do „Starej Damy” nie powinno dla niego stanowić żadnego wyzwania. Trafienie do jednej z najlepszych drużyn na świecie do tego się nie zalicza.

– Dla mnie wyzwaniem jest to, gdy dołączysz do zespołu i znacząco go popchniesz pod kątem wyniku.

Juventus jest jednym z faworytów tegorocznej Ligi Mistrzów. Oczywiście chrapkę na ten puchar ma nie tylko mistrz Włoch. Kto według Szweda może ostatecznie zwyciężyć te rozgrywki?

– W tym roku stawka jest bardzo otwarta. Nie ma zespołu, który jest lepszy od innych. Mam nadzieję, że wyga jeden z moich byłych zespołów: PSG, Manchester United, Juventus lub Barcelona.

Odbierz darmowy zakład 20 zł