“Jestem zadowolony z zainteresowania klubów” – Kalidou Koulibaly komentuje transferowe plotki
16.02.2019

Kalidou Koulibaly to z pewnością jeden z najbardziej rozchwytywanych środkowych obrońców na rynku. Senegalczyk prezentuje bardzo wysoką formę w Napoli. Nie zaskakuje zatem zainteresowanie defensorem, które według mediów jest naprawdę spore. Sam zawodnik pozostaje jednak spokojny.

Praktycznie w każdym oknie transferowym pojawiają się plotki na temat przeprowadzki piłkarza Napoli. Za czasów Antonio Conte w Chelsea, Koulibaly był łączony z przenosinami na Stamford Bridge. W ostatnim czasie najgłośniej mówiło się o Manchesterze United. Jak na razie, żaden klub nie spełnił oczekiwań włoskiego klubu odnośnie kwoty odstępnego.

Według mediów, Napoli może zażądać nawet 100 milionów euro za obrońcę. Wydaje się, że przy ewentualnym przeprowadzce zawodnika, rekord transferowy odnośnie obrońcy zostanie pobity. Jak wszelkie plotki odnośnie swojej przyszłości komentuje sam zawodnik? Kalidou pozostaje spokojny i cały czas skupia się na pracy – Moja przyszłość? Nie wiem, czy jestem jednym z najsilniejszych defensorów. Zawsze staram się dawać z siebie wszystko. Od momentu gdy tu jestem, próbuję rozwijać się z Napoli. Mam niesamowitą motywację, by kontynuować swoją pracę. 

Jestem zadowolony z faktu, że tak dużo drużyn śledzi moje poczynania. Chcę jednak na boisku zademonstrować swoje umiejętności i udowodnić, że jestem jednym z najlepszych na świecie. Mam zamiar robić to również w przyszłości. 

Kalidou Koulibaly wystąpił w tym sezonie łącznie w 30 spotkaniach. W dwóch meczach Serie A, Senegalczykowi udało się zaliczyć asystę.

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO