Serge Gnabry wskazał kluczowego zawodnika Liverpoolu. „Jest wszędzie”

19.02.2019

Już dziś kolejna porcja spotkań w ramach 1/8 finału Ligi Mistrzów, które zapowiadają się niezwykle ciekawie. Poza Barceloną, która w Lyonie spróbuje wygrać na wyjeździe w fazie pucharowej LM pierwszy raz od 2016 roku, na Anfield przybędzie zawsze groźny Bayern.

To właśnie spotkanie na angielskiej ziemi zapowiada się na niesamowicie zacięte, a znaków zapytania dodają urazy zawodników Kloppa. Szykuje się więc prawdziwa bitwa, a zawodnicy wskazują mocne i słabe strony rywala. Tym razem głos zabrał Serge Gnabry, który wybrał kluczowego jego zdaniem zawodnika „The Reds”. Nie da się ukryć, że wybór dość zaskakujący.

– Georginio Wijnaldum. Kiedy oglądam mecze Liverpoolu, jest wszędzie. Dużo pracuje na dalszym planie, zamykając przestrzenie między obrona a pomocą, ma bardzo duży wpływ na grę Liverpoolu – stwierdził były zawodnik Arsenalu.

Bardzo ciekawe, że młody Niemiec nie wskazał którejś z największych gwiazd, takich jak choćby Salah, van Dijk czy Alisson. Mimo wszystko można to zrozumieć, w końcu w piłce nożnej bardzo często najważniejszą rolę pełnią ci, których niekoniecznie widać na pierwszym planie. Serge Gnabry wskazał także najlepszego zawodnika, z jakim kiedykolwiek grał. Tu wybór padł na… Mesuta Oezila. Cóż, to tylko przypomina, jak ogromny zjazd zaliczył w ostatnim czasie były zawodnik Realu Madryt…

Odbierz darmowy zakład 20 zł