Nazwisko Thuram wróci do wielkiego futbolu? Trzy wielkie kluby zainteresowane synem Liliana

21.02.2019

Lilian Thuram w swojej piłkarskiej karierze wygrał wiele trofeów. Oczywiście najbardziej znaczący puchar przypadł na jego konto w 1998 roku, kiedy został wraz ze swoją reprezentacją mistrzem świata. Czy owocną karierę ojca powtórzy także jego syn?

Khephren Thuram ma w tej chwili zaledwie 17 lat. Mając jednak za wzór takiego ojca, już dziś przepowiadane są mu wielkie rzeczy. Do tej pory występujący na pozycji pomocnika nastolatek nie podpisał zawodowego kontraktu z Monaco. To dość dziwne zważywszy na fakt, że jest jednym z najbardziej cenionych graczy w akademii klubu.

Póki co Lilian, zajmujący się karierą syna, ma zamiar jednak poczekać na rozwój wydarzeń i już niebawem podjąć decyzję o przyszłości Khephrena. Tę sytuację chcą wykorzystać wielkie angielskie kluby: Chelsea oraz Liverpool. Przeciwko „The Blues”, Thuram trafił we wtorek jedną z bramkę podczas spotkania w młodzieżowej Lidze Mistrzów.

17-latka obserwuje także Juventus i wydaję się, że to „Stara Dama” ma ze wszystkich klubów największe szanse na pozyskanie Khephrena. Lilian w ekipie z Turynu spędził 5 lat jako piłkarz, zdobywając w tym czasie dwa tytuły mistrza Włoch.

Odbierz darmowy zakład 20 zł