Arsene Wenger w PSG? Nasser Al-Khelaifi zabrał głos w tej sprawie!

23.02.2019

Po tym jak Arsene Wenger pożegnał się z Arsenalem, Francuz nadal pozostaje bez pracy. Niektóre media sugerowały, że szkoleniowiec może w końcu wrócić na ławkę trenerską. Ostatnie doniesienia mediów wskazywały, iż Wenger być może dołączy do PSG, by pełnić zupełnie inną rolę. W sprawie pracy 69-latka w Paryżu wypowiedział się Nasser Al-Khelaifi!

Thomas Tuchel w ostatnim czasie nie krył swojego niezadowolenia w kontekście ruchów klubu na rynku transferowym. Nikt w otoczeniu drużyny nie ma wątpliwości, że relacje Niemca z dyrektorem sportowym, Antereo Henrique nie należą do najlepszych.

Obu panów mocno różni wizja polityki transferowej. Dodatkowo, nie mają oni podobnych stanowisk co do sagi związanej z Adrienem Rabiot. W związku z tym, media zaczęły sugerować, że Henrique zostanie zwolniony ze stanowiska, a jego funkcję przejmie Arsene Wenger. Francuz miał się już nawet spotkać z szefem PSG w Doha.

Głos w sprawie zmian w PSG zabrał Nasser Al-Khelaifi – Mam bardzo dobre relacje z Wengerem. Jesteśmy blisko, znam go od dłuższego czasu. Jest niesamowitym menadżerem i trenerem. Ma niesamowitą wiedzę na temat piłki. Mamy jednak dyrektora sportowego, jest nim Antero Henrique. Ma on moje wielkie zaufanie. Słyszałem w mediach, że Arsene dołączy do nas, by przejąc tę funkcję. To już za dużo. Proszę, pozwólcie nam pracować. Antero wykonuje świetną pracę. Będzie to kontynuować, gdyż zostaje tutaj.