Arsene Wenger w PSG? Nasser Al-Khelaifi zabrał głos w tej sprawie!
23.02.2019

Po tym jak Arsene Wenger pożegnał się z Arsenalem, Francuz nadal pozostaje bez pracy. Niektóre media sugerowały, że szkoleniowiec może w końcu wrócić na ławkę trenerską. Ostatnie doniesienia mediów wskazywały, iż Wenger być może dołączy do PSG, by pełnić zupełnie inną rolę. W sprawie pracy 69-latka w Paryżu wypowiedział się Nasser Al-Khelaifi!

Thomas Tuchel w ostatnim czasie nie krył swojego niezadowolenia w kontekście ruchów klubu na rynku transferowym. Nikt w otoczeniu drużyny nie ma wątpliwości, że relacje Niemca z dyrektorem sportowym, Antereo Henrique nie należą do najlepszych.

Obu panów mocno różni wizja polityki transferowej. Dodatkowo, nie mają oni podobnych stanowisk co do sagi związanej z Adrienem Rabiot. W związku z tym, media zaczęły sugerować, że Henrique zostanie zwolniony ze stanowiska, a jego funkcję przejmie Arsene Wenger. Francuz miał się już nawet spotkać z szefem PSG w Doha.

Głos w sprawie zmian w PSG zabrał Nasser Al-Khelaifi – Mam bardzo dobre relacje z Wengerem. Jesteśmy blisko, znam go od dłuższego czasu. Jest niesamowitym menadżerem i trenerem. Ma niesamowitą wiedzę na temat piłki. Mamy jednak dyrektora sportowego, jest nim Antero Henrique. Ma on moje wielkie zaufanie. Słyszałem w mediach, że Arsene dołączy do nas, by przejąc tę funkcję. To już za dużo. Proszę, pozwólcie nam pracować. Antero wykonuje świetną pracę. Będzie to kontynuować, gdyż zostaje tutaj. 

 

typy dnia
kurs 2.04
Real Madryt – Espanyol
Liczba goli 2,5
+
kurs 2.50
FC Barcelona – Mallorca
Leo Messi - liczba goli
2+
kurs 2.83
Tottenham - Burnley
Tottenham i obie drużyny strzelą gola
TAK
kurs 2.47
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
Zwycięzca i liczba goli 1,5
2/+
550PLN
Oferta VIP!
GRAMGRUBO550