David “chcę tę pracę” Moyes. Szkot otwarcie prosi o stanowisko w Leicester!
25.02.2019

Od 16 maja 2018 roku, David Moyes pozostaje bez pracy. W tym bowiem dniu, Szkot stracił pracę w West Hamie, pomimo wywalczenia utrzymania. Przez ponad pół roku, żaden klub nie wyraził wystarczających chęci, by zatrudnić szkoleniowca w swojej ekipie. 55-latek w rozmowie z dziennikarzem otwarcie przyznał, że czeka na ofertę. 

W niedzielne przedpołudnie z posadą pożegnał się Claude Puel. Piłkarze Leicester pod okiem Francuza zanotowali w nowym roku same rozczarowujące wyniki. W związku ze zmianą na dość atrakcyjnych stołku, media zaczęły łączyć różnych szkoleniowców z pracą na King Power Stadium. David Moyes to jeden z trenerów, którego wymienia się jako potencjalnego następcę Puela.

Szkot zapytany o pracę w Leicester przyznał otwarcie  – “Jakakolwiek praca w zespole, gdzie jest stabilność i możliwość wykazania się to coś, czym jestem zainteresowany”. 

Pytanie czy zarząd “Lisów” wykaże zainteresowanie 55-letnim szkoleniowcem. W kontekście nowego trenera Leicester krąży wiele nazwisk. Niektóre z nich wydają się bardziej atrakcyjne, aniżeli David Moyes.

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO