„Wilki” mają swój koszmar. Jest nim najgorsza drużyna Premier League!

27.02.2019

Często zdarza się, że dany klub ma rywala, który mu kompletnie „nie leży”. Rzadko jednak mamy do czynienia z sytuacją, gdy dla zespołu niewygodnym rywalem jest.. najgorsza ekipie w lidze. Taki przykład istnieje w Premier League! 

Pokonali w tym sezonie Chelsea na własnym stadionie czy Tottenham na wyjeździe, nie potrafią wyrwać chociażby punktu Huddersfield. Wolverhampton z pewnością nie będzie wspominać najlepiej dwóch rywalizacji z obecnie najgorszą drużyną w lidze. „Wilki” ponownie przegrały mecz z 20. klubem w Premier League.

Huddersfield poważnymi krokami dąży do spadku z ligi. Do tej pory „The Terriers” wygrali zaledwie trzy spotkania. Dwa z nich to rywalizacje z Wolverhampton. Najpierw piłkarze z John Smith’s Stadium dość sensacyjnie wygrali z „Wilkami” na wyjeździe 2-0. Ta rywalizacja miała miejsce 25 listopada, kiedy to beniaminek Premier League przeżywał prawdziwy kryzys, przegrywając cztery na trzy ostatnie mecze.

Mało kto spodziewał się, że taki scenariusz zostanie powtórzony we wtorkowy wieczór. „Wilki” podchodziły do rywalizacji z Huddersfield po ośmiu meczach bez porażki. Mecz na stadionie najsłabszej ekipy miał być zatem dość łatwym zadaniem. Podopieczni Santo Espirito ponownie nie zdołali znaleźć sposobu na przeciwnika. Piłkarze Wolverhampton nie wykonali nawet celnego strzału na bramkę i przegrali zasłużenie 0-1. Był to już czwarty mecz z rzędu tych drużyn, w którym górą byli zawodnicy Huddersfield.

Kibice „The Terriers”, którzy zapewne już pogodzili się ze spadkiem do Championship mogą mieć zatem jedno marzenie. Rozgrywać spotkania z „Wilkami” w lidze co tydzień.

Odbierz darmowy zakład 20 zł