Polsat Sport wzbogaca ofertę. MLS na antenie stacji!

28.02.2019

W kontekście ligowych rozgrywek piłkarskich, Polsat od lat nie rozpieszcza swoich abonamentów. Na antenie stacji możemy śledzić zmagania w lidze holenderskiej, czeskiej oraz zaplecza Ekstraklasy. Biorąc pod uwagę ofertę Eleven czy Canal+, trudno mówić o jakiejkolwiek rywalizacji. Dlatego też, Polsat postanowił wzbogacić swoje ligowe transmisje. W 2019 roku stacja będzie relacjonować rozgrywki MLS. 

Major League Soccer z roku na rok gromadzi większą rzeszę fanów. Również polscy sympatycy piłki baczniej obserwują te rozgrywki. Zwiększone zainteresowanie ligą jest podyktowane m.in. ruchami transferowymi w MLS. Jakiś czas temu do drużyny Chigaco Fire z Jagiellonii Białystok dołączył Przemysław Frankowski, który będzie walczyć o sukcesy w jednej ekipie z m.in. Nemanją Nikoliciem.

To właśnie spotkanie tego klubu Polsat Sport pokaże jako pierwsze. Na starcie sezonu, Chicago Fire zmierzy się z Los Angeles Galaxy, gdzie występuje Zlatan Ibrahimovic. Rywalizacja rozpocznie się z nocy 2 na 3 marca o godzinie 2.00 w Los Angeles.

Polsat Sport w każdej kolejce pokaże jeden lub dwa mecze. Kibice będą mogli również obserwować zmagania innych spotkań w podsumowaniu kolejki, które będzie transmitowane we wtorki o godziny 20:30 w Polsacie Sport Extra.

Odbierz darmowy zakład 20 zł