Niepokojący uraz Szymańskiego. Piłkarz Legii może stracić resztę sezonu!

02.03.2019

Podczas piątkowego spotkania Legii z Miedzią, Sebastian Szymański doznał groźnie wyglądającej kontuzji. Ricardo Sa Pinto po meczu swojego zespołu starał się wprowadzić promyk nadziei w kontekście powrotu zawodnika na boisko. Według początkowych doniesień, prognozy nie są optymistyczne. 

Kilka minut po rozpoczęciu drugiej części rywalizacji, Bożo Musa niefortunnie upada na nogę Sebastiana Szymańskiego. Polski pomocnik od razu zgłosił poważny problem i nie zszedł z murawy o własnych siłach.

Pierwsze informacje odnośnie kontuzji piłkarza nie są optymistyczne. Szymański może mieć bowiem uszkodzone więzadła w kolanie. Jeżeli negatywny scenariusz pokryłby się ze stanem rzeczywistym, zawodnik Legii najprawdopodobniej opuściłby resztę sezonu.

Konkretnych informacji nie przekazał mediom Ricardo Sa Pinto. Trener warszawskiego klubu przyznał, że dokładniejszy stan zdrowia pomocnika nie jest znany, jednakże wszyscy mają nadzieję, że piłkarz wróci niedługo na murawę.

Sebastian Szymański przejdzie badania w ciągu 48 godzin po zakończonej rywalizacji. Wyniki obserwacji powinny przybliżyć datę powrotu Polaka.

Odbierz darmowy zakład 20 zł