„Jestem tu szczęśliwy i chcę zostać” – Mario Balotelli zadowolony ze zmiany klubu!

09.03.2019

Ponowny „comeback” do poważnego grania zaliczył Mario Balotelli. Włoski napastnik zaliczył bardzo kiepską pierwszą część sezonu w barwach Nice. Po zmianie klubu, ponownie możemy obserwować wielkiego Mario. Jak przyznał sam zawodnik, przenosiny do Marsylii były słusznym wyborem.

W trakcie dziesięciu spotkań w Nice, Balotelli nie mógł znaleźć recepty na pokonanie rywali. Po wielu tygodniach rozczarowań, piłkarz popadł w konflikt z Patrickiem Vieirą i został odsunięty od składu. Zmiana otoczenia była zatem konieczna. Wybór padł na Marsylię. Nowy klub Włocha miał jednak świadomość, jakim ryzykiem pokrywa się ta transakcja, dlatego Balotelli podpisał kontrakt tylko do zakończenia obecnych rozgrywek.

Patrząc na występy napastnika, niewykluczone, że obie strony zasiądą po sezonie do rozmów. Mario w sześciu ligowych starciach strzelił cztery bramki. Z pobyty w nowym klubie zadowolony jest sam zawodnik. 28-latek otwarcie wyraził chęć pozostania w Marsylii – Powiedziałem swojemu agentowi, że jestem tutaj szczęśliwy i chcę zostać. Moje dwa pierwsze sezony w Nice były dobre, jednakże Marsylia to klub na innym poziomie, z innym stylem gry i atmosferą. 

O włoskim napastniku było ostatnio głośno. Wszystko za sprawą celebracji Balotelliego po strzelonej bramce w starciu z St. Etienne. Mario wziął bowiem telefon i nagrał krótki film na swoje instagramowe konto.

Odbierz darmowy zakład 20 zł