Problem Ousmane’a Dembele. Piłkarz Barcelony opuści mecz z Lyonem?

10.03.2019

Wyniki 1/8 finału LM zaskoczyły wielu kibiców. Z turniejem pożegnały się takie zespoły jak PSG, Real Madryt czy Borussia Dortmund. W związku z tym, wzrosły szanse na końcowy sukces Barcelony. „Duma Katalonii” musi jednak bardzo poważnie podejść do rewanżu. W szczególności, że w hiszpańskim zespole może zabraknąć Ousmane’a Dembele. 

Wydaje się, że 21-latek w końcu rozwiązał wszelkie problemy pozasportowe. Zawodnik mistrza Hiszpanii był często krytykowany w mediach z powodu swojej postawy i decyzji. Niestety, po zlikwidowaniu wspomnianych kłopotów, pojawił się dolegliwości zdrowotne. Ousmane Dembele opuścił już w nowym roku kilka spotkań ze względu na kontuzje kostki. Tym razem pojawił się nowy problem.

Dembele pojawił się w sobotnim spotkaniu „Dumy Katalonii” od 46 minuty, zastępując Arthura. Jak poinformowały media, reprezentant Francji nie powinien dokończyć tego meczu. Piłkarz skarżył się bowiem na ból w nodze.

Jak wykazały badania, Ousmane Dembele naciągnął mięsień dwugłowy w lewej nodze. Występ 21-latka w rewanżowym spotkaniu Ligi Mistrzów stoi zatem pod ogromnym znakiem zapytania.

Odbierz darmowy zakład 20 zł