Diego Simeone komentuje gest Cristiano Ronaldo

13.03.2019

Pierwszy mecz 1/8 finału LM pomiędzy Atletico, a Juventusem został zapamiętany przede wszystkim przez pryzmat gestu Diego Simeone. Szkoleniowiec madryckiego zespołu pokusił się o bardzo kontrowersyjną celebrację. Podobno gest po wczorajszym triumfie wykonał Cristiano Ronaldo. Simeone postanowił skomentować zachowanie gwiazdy „Starej Damy”. 

Gdyby ktoś nie pamiętał zachowania Simeone, spieszymy z pomocą. Argentyńczyk wskazał ostentacyjnie na swoje „cojones”. Ronaldo po wywalczonym awansie, nie chciał być dłużny, efektem czego, w podobny sposób okazywał swoją radość. Diego Simeone zapytany o gest Portugalczyka, stwierdził, że nie żywi urazy wobec takiego zachowania.

On pokazał to, co ja przedstawiłem podczas starcia na Wanda Metropolitano. Podobnie jak ja, chciał zademonstrować swój charakter. Cristiano Ronaldo jest najlepszy na świecie. On potrafi rozegrać takie spotkania w wielkich starciach – zakończył Argentyńczyk.

Simeone za swój gest został ukarany przez UEFA grzywną w wysokości 17 tysięcy funtów. Możemy spodziewać się, że podobna kara dopadnie portugalskiego zawodnika.

Odbierz darmowy zakład 20 zł