Liga Mistrzów – rozlosowano pary ćwierćfinałowe!

15.03.2019

Liga Mistrzów wkracza w najciekawszą fazę. O godzinie 12.00 w Nyonie rozpoczęło się losowanie ćwierćfinałów tego turnieju. Dodatkowo, poznaliśmy drabinkę do końca rozgrywek. Jakie drużyny zmierzą się między sobą na tym etapie turnieju i jak wyglądać będą dalsze mecze? 

1/8 finału LM przebiegła pod hasłem „Anglia rządzi”. Aż cztery drużyny z Premier League przeszły do następnej rundy. Tym samym to właśnie liga angielska ma najwięcej reprezentantów. Są to kluby: Manchester United, Manchester City, Tottenham oraz Liverpool. Stawkę zamykają: Barcelona, Ajax, FC Porto oraz Juventus.

Jest to również ostatnie losowanie w tej edycji Ligi Mistrzów. Poznaliśmy bowiem drabinkę do końca rozgrywek. Przed Wami pary ćwierćfinałowe:

Ajax- Juventus
Liverpool – FC Porto
Tottenham – Manchester City
Barcelona – Manchester United

Zwycięzca dwumeczu Ajax-Juventus zmierzy się z triumfatorem starcia Tottenham-Manchester City, natomiast wygrany rywalizacji Liverpool-FC Porto powalczy o finał ze zwycięzcą ćwierćfinału Barcelona-Manchester United.

Najciekawiej zapowiada się starcie Barcelony z Manchesterem United. Podopieczni Solskjaera po wyeliminowaniu PSG staną przed kolejnym trudnym wyzwaniem. Tym razem jest to „Duma Katalonii”.

Odbierz darmowy zakład 20 zł