“Klopp w Bayernie? To byłoby coś fantastycznego”
15.03.2019

Pokonanie Bayernu Monachium przez drużynę Juergena Kloppa wzmocniło przekonanie, że to właśnie Niemiec powinien w przyszłości zostać szkoleniowcem „Bawarczyków”. Z tym twierdzeniem zgodził się Franz Beckenbauer, były prezydent klubu.

– Juergen Klopp w Bayernie – to byłoby coś fantastycznego. On był osobą, która nauczyła Niemców, jak szybko można grać w futbol – stwierdził 73-latek.

Dzięki pracy na Anfield, Klopp może pochwalić się ciągłym progresem drużyny od 2015 roku. Oczywiście w klubowej gablocie nadal nie przybyło żadnego trofeum, ale progres pod względem jakości kadry oraz wyników jest zauważalny. Dzięki temu w tym sezonie „The Reds” nadal walczą o mistrzostwo Anglii oraz mogą odnieść końcowy sukces w Champions League.

Obecna umowa 51-latka wygasa dopiero w 2022 roku. Przed zatrudnieniem Niko Kovaca, aktualny mistrz Niemiec zgłosił się właśnie do Kloppa o potencjalne przenosiny do Bawarii, lecz ten stanowczo odmówił. Sytuacja może się powtórzyć za kilka miesięcy, jeśli Chorwat zostanie zwolniony przez władze drużyny.

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

typy dnia
kurs 2.11
Liverpool - Manchester City
liczba rzutów rożnych 10,5
+
kurs 2.14
Real Betis - Sevilla
Zwycięzca
2
kurs 1.98
Bayern Monachium – Borussia Dortmund
Liczba goli 3,5
+
kurs 2.14
Chelsea - Crystal Palace
Chelsea i obie drużyny nie strzelą gola
TAK
1000PLN
Oferta VIP!
GRAMGRUBO