Monchi robi zamieszanie. Hiszpan ostatecznie nie trafi do Arsenalu?!
17.03.2019

Niemałego psikusa może zrobić Arsenalowi Monchi. Jak informowały angielskie oraz włoskie media, Hiszpan był już praktycznie dogadany z “Kanonierami” i miał trafić do Londynu. Dynamiczny obrót spraw w Sevilli spowodował, iż 50-latek najprawdopodobniej wróci do byłego miejsca pracy!

Na początku marca, Roma zdecydowała się na prawdziwą rewolucję w klubie. Zarząd rzymskiej ekipy najpierw zwolnił trenera, Eusebio Di Francesco, a następnie pożegnał się z Monchim. W porównaniu z Di Francesco, Hiszpan nie musi specjalnie martwić się o swoją przyszłość. Od dłuższego czasu, zatrudnić 50-latka chciał Arsenal. Spory wpływ na postawę “Kanonierów” miał trener klubu, Unai Emery, który współpracował z dyrektorem sportowym w Sevilli.

Do ponownego działania obu panów najprawdopodobniej nie dojdzie. Monchi ma bowiem wrócić do… Sevilli! Na temat całej operacji wypowiedział się już prezydent klubu, Jose Castro – Wierzymy, że Monchi jest najlepszym rozwiązaniem, więc zaczęliśmy z nim prowadzić negocjacje. Musimy uzgodnić plany na przyszłość. Obie strony są nastawione optymistycznie do wspólnego działania. 

Monchi działał w Sevilli przez prawie 17 lat. Pod koniec kwietnia 2017 roku, 50-latek zamienił Hiszpanię na Włochy, przenosząc się do Romy.

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

typy dnia
kurs 1.75
Nice - PSG
Obie strzelą
TAK
kurs 2.50
Wisła Kraków – Piast Gliwice
Zwycięzca
2
kurs 2.41
Granada - Osasuna
Zwycięzca
1
kurs 3.70
Eintracht Frankfurt – Bayer Leverkusen
Zwycięzca
X
kurs 3.40
Kansas City Chiefs – Denver Broncos
Kansas City Chiefs wygra obydwie połowy
TAK
kurs 1.95
Borussia Dortmund – Borussia Moenchengladbach
Liczba goli 3,5
+
530PLN
KOD BONUSU:
GRAMGRUBO530