Agencja Jay-Z rośnie w silę. Kolejna gwiazda dołączyła do „stajni” amerykańskiego rapera

20.03.2019

Po zakontraktowaniu Romelu Luakku oraz Erica Baillly’ego, Jay-Z może pochwalić się kolejnym nabytkiem – tym razem już z innej części Manchesteru. Mowa mianowicie o Kevinie De Bruyne, który powierzył swoje interesy w ręce jednego z najlepiej zarabiających artystów na świecie.

Wczoraj 27-latek z Belgii ogłosił oficjalnie, że rozpoczyna współprace z Roc Nation Sports, które reprezentuje już innego reprezentanta „Czerwonych Diabłów” – Romelu Lukaku. Oprócz wspomnianych piłkarzy, owa agencja zajmuje się także sprawami marketingowymi między innymi Jerome’a Boatenga.

Pozyskanie takiego zawodnika jest zapewne dla Jay-Z ogromną szansą na kolejnych klientów z sektora Premier League. Jego smykałka do interesów może coraz bardziej przekonywać piłkarzy, że współpraca z Amerykaninem zwiększy przede wszystkim ich wpływy komercyjne na rynku w Stanach Zjednoczonych.

50-latek w branży muzycznej dba o interesy takich gwiazd jak Shakira czy DJ Khaled. Jeśli chodzi z kolei o inne sporty, RNS reprezentuje między innymi gwiazdę Golden State Warriors, Kevina Duranta, a także zawodników NFL takich jak Dez Bryant, Todd Gurley oraz Ndamukong Suh.

Odbierz darmowy zakład 20 zł