Sahin wspomina, jak Castro odmłodził jego kolegę. „Coooo? Myślałem, że on ma 24 lata!”

23.03.2019

W futbolu wiekowi nie zawsze odpowiadają nie tylko umiejętności, ale także między innymi… wygląd. Od dawna krążą żarty na temat tego, jak Diego Costa wyglądał jako niemowlak, albo ile teraz ma już lat. Zostawiając Hiszpana w spokoju, skupmy się na jego przeciwieństwie.

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

Macie jakieś typy na to, który z zawodników wygląda na dużo młodszego niż jest w rzeczywistości? Kilku kandydatów na pewno by się znalazło, a swojego, mimo że niecelowo, wskazał Gonzalo Castro, zawodnik VfB Stuttgart. Opowiedział o tym Nuri Sahin, występujący od tego sezonu w Werderze Brema.

– Po meczu w Stuttgarcie, Gonzalo Castro powiedział do mnie: „Ten wasz Moisander, dobry jest, w następnym roku odejdzie do jakiegoś topowego klubu.” Odpowiedziałem: „Ale wiesz, że on właśnie dzisiaj skończył 33 lata?”, a on na to: „Coooo? Myślałem, że ma z 24!” – zdradził Sahin wracając do meczu, który rozegrano 29 września.

Turecki wychowanek Borussi Dortmund wyraził także swoje niedowierzanie, że Moisander nigdy nie grał w klubie większym niż Ajax, czy obecnie (od 2016 roku) Werder. Dość dosadnie stwierdził, że Fin jest jednym z najlepszych stoperów, z jakimi grał. Biorąc pod uwagę, że Sahin grał m.in. z Hummelsem i miał swoje epizody w Realu Madryt i Liverpoolu, to dość duże wyróżnienie.

Odbierz darmowy zakład 20 zł