Ojciec Neymara o transferze syna. „On zawsze jest w centrum uwagi”

26.03.2019

Zbliżające się okienko transferowe wzmaga plotki na temat odejścia Neymara z PSG. Piłkarz do tej pory stale był łączony z przenosinami do Realu Madryt oraz Barcelony. Ostatnie słowa jego ojca, a zarazem agenta, chyba całkowicie zaprzeczyły takiemu ruchowi.

– To dopiero drugi rok jego kontraktu, a pozostały jeszcze trzy. Mogę zdradzić, że już omawiamy kwestie przedłużenia jego umowy. Ludzie zawsze wiele o nim mówią w kontekście transferu. Odzwierciedla to, że jego kariera jest dobrze prowadzona – zawsze jest bowiem w centrum uwagi.

– Jesteśmy zadowoleni z kariery Neymara do tej pory. Moja praca jako agenta polega na planowaniu jego przyszłości. Naszym wyzwaniem jest stworzenie dla niego planu kariery, więc kiedy przestanie grać, będzie mógł cieszyć się swoim życiem – stwierdził ojciec piłkarza.

Brazylijczyk dołączył do PSG z Barcelony w 2017 roku za rekordową kwotę 222 milionów euro. Przez niemalże dwuletni okres gry w Paryżu trafił 48 bramek oraz zanotował 27 asyst w 53 występach. Dobre występy na krajowym podwórku mogą jednak nie wystarczyć do walki o Złotą Piłkę. Do pełni szczęścia brakuje oczywiście dobrego wyniku w Lidze Mistrzów, na który Brazylijczyk musi poczekać kolejny rok.

Odbierz darmowy zakład 20 zł