“Klub mi o tym powiedział” – Forlan zdradza możliwą przyszłość Griezmanna
30.03.2019

To saga, którą trudno traktować poważnie. Antoine Griezmann najpierw przez długie miesiące trzymał wszystkich w niepewności, by ostatecznie temat transferu zamknąć nagranym filmem, a teraz mówi, że “męczą go dywagacje na temat jego przyszłości”. Nie warto słuchać osób, które wielokrotnie wykazały się hipokryzją, ale warto posłuchać innych.

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

Diego Forlan – zawodnik, którego kariera pewnie mogła potoczyć się inaczej (nie do końca udany pobyt w United), ale na którą i tak nie można narzekać. Mimo, że 39-latek nie miał okazji dzielić szatni z Francuzem, wiele ich łączy. Obaj mają w sercu Urugwaj (Griezmann bardzo się z nim utożsamia), obaj w Atletico spędzili kapitalne lata. To właśnie duet Forlan – Aguero uważany jest za najlepszy w najnowszej historii klubu. Jednak jak wiemy, nic nie trwa wiecznie…

Tamten duet rozpadł się w 2011 roku, kiedy Argentyńczyk odszedł do Manchesteru City, a Forlan do Interu Mediolan. Obecność włoskiego klubu nie jest tu przypadkowa i dużo wskazuje, że to właśnie “Nerazzurri” bardzo poważnie przyglądają się mistrzowi świata sprzed roku.

– Jeśli zostanie w Atletico (Griezmann – red.) stanie się legendą klubu, ale Inter kupi go, jeśli Icardi zostanie sprzedany. Klub mi to powiedział – wyznał Diego Forlan.

Przyszłość Icardiego po ostatnich przejściach wciąż nie jest pewna i nie wiadomo, czy uda się odbudować tak mocno nadszarpnięte relacje. Jeśli tak, to dobrze. Gdyby jednak ta sztuka się nie udała, moglibyśmy być świadkami niezwykle ciekawego transferu. Wyobrażacie sobie Griezmanna w Mediolanie w czarno-niebieskim trykocie?

Odbierz darmowy zakład 20 zł