Dylemat „Czerwonych Diabłów”. Paul Pogba zażąda astronomicznej tygodniówki?

05.04.2019

Przed Manchesterem United kluczowe tygodnie. Zespół cały czas walczy o czołową czwórkę w Premier League oraz triumf w Lidze Mistrzów. Spełnienie jednego z tych dwóch warunków zagwarantuje ekipie z Old Trafford grę w LM na przyszły sezon. W innym wypadku, „Czerwone Diabły” mogą mieć spore problemy. 

Po świetnych tygodniach, Paul Pogba wrócił na salony światowej czołówki. Francuza ponownie wymienia się w gronie najlepszych pomocników Europy. Dobra postawa piłkarza wzbudziła zainteresowanie Realu Madryt. „Królewscy” w trakcie letniego okna transferowego mogą pokusić się o sprowadzenie mistrza świata. Przy takim rozwoju wydarzeń, zarząd Manchesteru United będzie mieć ręce pełne roboty.

Klub mógłby zakończyć wszelkie plotki, oferując Francuzowi nowy kontrakt. Obecnie, 26-latek zarabia w okolicach 300 tysięcy funtów tygodniowo. Jak informują angielskie media, przy negocjacjach nowej umowy, pomocnik może zażądać nawet 500 tysięcy funtów tygodniowo.

Kontrakt Pogby ważny jest do 2021 roku z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy. W związku z tym, teoretycznie zarząd „Czerwonych Diabłów” nie powinien specjalnie przejmować się wszelkimi spekulacjami. Problemy klubu mogą pojawić się w momencie, gdy piłkarz wyrazi chęć zmiany otoczenia. Jak przyznał Paul w jednym z wywiadów, gra w takim klubie jak Real Madryt to spełnienie marzeń.

Odbierz darmowy zakład 20 zł