Real Madryt wycenił Bale’a. Znajdzie się chętny?
12.04.2019

Od kilku miesięcy, media jednogłośnie sugerują, iż Gareth Bale może rozgrywać swój ostatni sezon w Madrycie. Walijskiego zawodnika łączy się z powrotem do Premier League. Według hiszpańskich źródeł, klub ze stolicy kraju wycenił już 29-latka. Czy przy takich wymaganiach znajdzie się chętny? 

Patrząc na rozwój wydarzeń w Realu, to miał być najważniejszy sezon Garetha w LaLiga. Z klubu odszedł Cristiano Ronaldo, dlatego “Królewscy” potrzebowali lidera z prawdziwego zdarzenia. Takim kandydatem wydawał się Bale. Walijczyk nie do końca spełnił pokładane w nim nadzieje. Ofensywny piłkarz strzelił łącznie 14 bramek we wszystkich rozgrywkach, dorzucając do tego pięć asyst.

Jak informują media, to może być ostatni sezon 29-latka w Madrycie. Klub dość poważnie rozważa sprzedaż swojej gwiazdy. Co więcej, według dziennika “AS”, zarząd zespołu ustalił już kwotę, jaką będzie oczekiwać za byłego gracza Tottenhamu. “Królewscy” chcą otrzymać na stole pieniądze w wysokości 113 milionów funtów.

Trudno uwierzyć, by jakakolwiek drużyna wyłożyła taką sumę za zawodnika, który urodził się w 1989 roku oraz dodatkowo często ma problemy zdrowotne. Faworytem do pozyskania Garetha był od jakiegoś czasu Manchester United. “Czerwone Diabły” w trakcie letniego okna być może skuszą się na sprowadzenie ofensywnego piłkarza. Czy będzie to Gareth Bale?