„Decyzja nie jest łatwa” – Juanfran nie wierzy już w projekt Atletico?

14.04.2019

„Obrona nie do poznania” – takie określenie być może będzie idealnie obrazować blok defensywny Atletico w następnym sezonie. Hiszpański zespół najprawdopodobniej przejdzie prawdziwą rewolucję. Kolejnym zawodnikiem, który poważnie rozważa swoją przyszłość w Los Rojiblancos jest Juanfran.

Hiszpański obrońca występuje w Atletico od 2011 roku. Lata jednak mijają, więc Juanfran nie odgrywa już tak kluczowej roli w zespole. Podczas obecnego sezonu, 34-latek rozegrał osiemnaście spotkań w LaLiga. Wpływ na taki wynik miała między innymi kontuzja zawodnika pod koniec zeszłego roku. Defensor opuścił kilka spotkań z powodu urazu łydki.

Kontrakt piłkarza ważny jest tylko do końca obecnych rozgrywek. Nie wiadomo jednak, czy będziemy oglądać Hiszpana w barwach Atletico. Sam gracz poważnie zastanawia się nad przyszłością – Otrzymałem propozycję nowej umowy, jednakże decyzję odłożyłem na później. Najważniejszą kwestią jest teraz zespół i zakończenie obecnego sezonu. Atletico wykazało niesamowite zaufanie, oferując ten kontrakt. Decyzja nie jest jednak łatwa. Porozmawiam z rodziną przed ostatecznym wyborem. 

Przypomnijmy, że z Atletico pożegnał się już Lucas Hernandez. Diego Godin także po sezonie opuści Wanda Metropolitano. Żeby tego było mało, Filipe Luis w ostatnim czasie przymierzany jest do zmiany barw klubowych. Media łączą Brazylijczyka z Borussią Dortmund.

Odbierz darmowy zakład 20 zł