Real Madryt poznał cenę za Paula Pogbę. W grze wielkie pieniądze!

15.04.2019

W 2016 roku Paul Pogba zasilał Manchester United za kwotę w okolicach 110 milionów euro. Już wówczas sądzono, że takie pieniądze za tej klasy zawodnika są przesadzone. Francuz przez trzy lata spędzone w Premier League przechodził różne momenty – raz lepsze, raz gorsze. Mimo to jego wartość przez ten czas – oczywiście biorąc pod uwagę optykę klubu – wzrosła.

Zgodnie z informacjami hiszpańskiej „Marki”, Mino Raiola został poinformowany przez władze klubu, że pomocnik nie zostanie oddany do Realu Madryt lekką ręką. Angielska drużyna zamierza bowiem zaproponować 26-latkowi nową propozycję kontraktu, która podniesie jego wynagrodzenie.

Do tej pory media sugerowały, że Zidane pragnie mieć w swoim zespole Pogbe, a zeszłoroczny mistrz świata tę ofertę z chęcią by przyjął. Aby taka operacja mogła jednak zostać zrealizowana, „Los Blancos” potrzebowaliby kwoty na poziomie 150 milionów euro.

Do kluczowych rozmów pomiędzy zawodnikiem a „Czerwonymi Diabłami” ma dojść za około miesiąc, kiedy United zakończy grę we wszystkich rozgrywkach. Real Madryt do tej pory musi cierpliwie czekać, jednocześnie poszukując już alternatywy w przypadku podtrzymanej zaporowej ceny przez ekipę z Manchesteru.

Odbierz darmowy zakład 20 zł